Контакти

Адреса:
Україна, 01001, м. Київ
вул. Десятинна 1/3
тел:            (044)-278-61-12
тел./факс: (044)-278-61-28
e-mail: insurance@kico.kiev.ua
 
  Розробки комплексних програм страхування для підприємств, установ, організацій, що працюють у різних галузях бізнесу  
 
Стахування вантажів та багажу

У наш час страхування вантажоперевезень для компаній є невід'ємною частиною діяльності, яка пов'язана з перевезеннями майна (устаткування, сировини, товарів). Це стосується виробничих і торговельних підприємств, перевізників і експедиторів, банків і лізингових компаній.

Професіоналізм наших співробітників і міцна фінансова база забезпечують КІСО гідне місце на ринку послуг зі страхування вантажів.

Наша надійність заснована на солідному досвіді, гарному знанні ринків вантажовласників і експедиторів/перевізників, а також на першокласному перестрахувальному захисті, що грунтується на співробітництві як із провідними українськими страховими компаніями, так і з провідними брокерськими й перестрахувальними товариствами світу.

КІСО страхує всі види вантажів, що перевозяться товариствами, як у СНД, так і по усьому світі. На страхування приймаються самі вантажі, очікувані прибуток і комісія, а також інші витрати, пов'язані з перевезеннями вантажів.

Наш поліс надає страхове покриття на весь період транспортування «від складу до складу», включаючи перевантаження й проміжні зберігання.


Наш страховий захист поширюється на всі види вантажів:
  • експортні, імпортні, транзитні вантажі й вантажі, що перевозяться по Україні;
  • наливні, насипні, генеральні вантажі, вантажі в контейнерах і без упакування;
  • товари народного споживання, устаткування, транспортні засоби, будівельні матеріали, різні види сировини;
  • кошти, цінні папери, дорогоцінні метали, культурні цінності й виставочні вантажі;
 
 
   Правила добровільного страхування вантажів і багажу (вантажобагажу) «KICO» були розроблені з урахуванням сформованої міжнародної практики й дозволяють приймати на страхування ризики на умовах ідентичних застереженням Інституту лондонських страховиків («Institute Cargo Clauses»). За договором страхування відшкодовуються збитки від випадковостей та небезпек перевезення (крадіжки, розбійного нападу, загибелі, ушкодження й недоставки вантажів у пункт призначення в результаті ДТП, пожежі, стихійних явищ і т.п.)

Страхові тарифи залежать від:
  • виду вантажів;
  • типу транспорту, складності перевезення;
  • регіону перевезень;
  • умов страхового покриття;
  • інших факторів, які вказуються при заповненні заяви на страхування.
   КІСО проводить повний супровід клієнтів — надає допомогу в пошуку експедитора/перевізника, відстеженні транспортних засобів з вантажем під час перевезення, оперативно діє при настанні страхових випадків, опираючись на велику мережу аварійних комісарів як в Україні, так і в багатьох країнах світу, які кваліфіковано роблять огляд вантажів і складають рапорти при виникненні збитків.
 
  2001-2012© Copyright KICO.
Создание сайтов, поддержка сайтов.